Shipping terms and shipping costs

KOHALETOIMETAMINE

Matkasuvilad.ee tarnib e-poest tellitud kaupa ainult Eesti aadressidele. Kui Tarbija valib e-poes tarneviisiks "Saada tarneaadressile", lisandub kauba maksumusele postikulu või kullerteenuse kulu. Kauba saatmise kulud kooskõlastatakse Tarbijaga peale tellimuse kinnitamist esimesel võimalusel.

Kui kaup on e-poe laos koheselt saadaval, on kaupade tarneaeg 7-14 tööpäeva. Kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse alusel koostatud arve summa laekumise hetkest e-poe pangakontole.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb Tarbijal olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Matkasuvilad.ee e-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Matkasuvilad.ee e-pood ei saanud mõjutada ega ette näha.

Valides tarneviisi "Poest" (Tulen ise kaupadele järele Matkasuvilad.ee kauplusesse aadressil Härgmäe 24, Tallinn), teavitatakse Teid e-maili teel, kui kaup on üleandmiseks valmis. Matkasuvilad.ee kauplusest kauba saamisel saatekulusid ei lisandu, välja arvatud suuremõõdulistele kaupadele, millele lisandub transpordikulu Saksamaalt Eestisse (vaata allpool olevat hinnakirja). Kui Teie tellimus sisaldab selliseid kaupu, võtab Matkasuvilad.ee e-poe kliendihaldur enne arve väljastamist ja tellimuse edastamist e-poe lattu Teiega ühendust ja kooskõlastab lisanduvad transpordikulud.

NB! Kaupu hoiustatakse laos tasuta 7 päeva, alates 8. päevast rakendub hoiutasu 1% päevas ostusummast.

Kauba mugavamaks kättesaamiseks poest palume esitada ostudokument ja isikut tõendav dokument. Kui kaubale tuleb järele tellijast erinev isik, palume Tarbijal edastada sellele isikule ostudokument.

Valides "Saada tarneaadressile", võtab Matkasuvilad.ee e-poe kliendihaldur Teiega ühendust enne kauba saatmist tarneaadressile, et kooskõlastada lisanduvad transpordikulud.

Kui olete tarneaadressiks lisanud pakiautomaadi, teavitatakse teid SMS-i teel, kui kaup on jõudnud Tarbija poolt valitud pakiautomaati.

Täidetud gaasipudelid, metanool ja muud ohtlikud kaubad saab kätte ainult kauplusest!

Postikulud Eestis

Tavatellimuse saatmiskulu pakiautomaati on 3-10 €. 

Pakiautomaati on võimalik saata ainult etteantud mõõtudega pakke. Näiteks Itella pakiautomaati kasutades ei tohi pakk olla raskem kui 35 kg ja mõõdud 60 x 36 x 60 cm. DPD paki maksimaalne kaal on 31,5 kg ja on võimalik saata kaupu, mille maksimaalsed mõõdud on .36 x 43 x 61 cm.

Kaupade kulleriga saatmise kulu lepitakse kokku Matkasuvilad.ee e-poe ja Tarbija vahelises kirjavahetuses ja selgub peale tellimuse vormistamist.

Suuremahuliste kaupade transpordikulu

Suuremahuliste kaupade puhul lisandub kauba hinnale transpordikulu kaupade Saksamaalt Eestisse toomiseks. Enne suuremahuliste kaupade tellimist Saksamaalt ja kliendile arve väljastamist kooskõlastab Matkasuvilad.ee e-poe kliendihaldur lisanduvad transpordikulud kliendiga. Tellimus kinnitatakse ning arve väljastatakse kliendile ainult juhul, kui klient on nende kuludega nõus. Vastasel juhul tellimus tühistatakse.

Suuremahuliste kaupade hinnakiri võib jooksvalt täieneda.

Hinnakiri seisuga 19.03.2021:

Katuse kõrgendus voodiga, 1 tk.

220 €

Sisepolster katusekõrgendusele, 1 tk.

220 €

Pop-up ülestõstetav voodiga katus, 1 tk.

115 €

Tõstekatus seisuruumi jaoks, 1 tk.

60 €

Kattevineer, 1-4 tk.

45 €

Kattevineer, 5-8 tk.

70 €

Kattevineer, 9-60 tk.

115 €

Mööbliplaat, 1-2 tk.

45 €

Mööbliplaat, 3-4 tk.

70 €

Mööbliplaat, 5-30 tk.

115 €

X-Trem plaadid 10-30 mm, 1-20 tk.

65 €

X-Trem plaadid 10-30 mm, alates 21 tk.

115 €

X-Trem plaat rullis, 1- 50 m

65 €

X-Trem plaat rullis, 51 m ja rohkem

115 €

HighRail, MultiRail ja UniRail siinid üle 270 cm pikkusega, 1-10 tk.

45 €

Põrandaplaat 1-osaline, 1 tk.

70 €

Põrandaplaat 3-osaline, 1 tk.

45 €

Kõik istmepingid, diivanvoodid, mööbliistmed, 1 tk.

70 €

Mööblikomplektid, 1 tk.

70 €

 

 

Viimati vaadatud